Müşteri Hizmetleri0216 521 50 92

Whatsapp0532 696 6356

Sevgililer Günü

Toplam 70 Ürün Bulundu

Sevgililer Günü Çiçekleri

14 Şubat 1800 yılında ilk sevgililer günü kartının gönderilmesinden bu yana gelenekselleşen kutlama, tüm dünyaya yayıldı. O günden günümüze sevgililer günü hediyeleri olarak pek çok seçenek denendi. Kimi maddi değeri yüksek hediyelere yönelirken kimi manevi etkinin gücüne inandı. Biz ikinci grupta yer alanlardanız. Çünkü sevginin ölçülebilen bir değeri yoktur. O çok kutsal bir duygudur. Bu kutsallığı ancak çiçeklerle taçlandırabileceğimizi düşünüyoruz. Bu sebeple Ataşehir online çiçekçiniz Ataşehir Çiçekçilik olarak bu sevgililer gününde harika çiçek aranjmanları, vip çiçek tasarımları hazırladık. 


Sevgiler Günü Çiçek Siparişi

Sevgiliye hangi tür çiçekler alınır diye sorabilirsiniz. Birkaç öneri sıralayacak olursak, işte ilk üçümüz:

Sevgiliye Gül: Güller, rengine göre aşkın, rengine göre saflığın, rengine göre samimiyetin simgesidir. Kırmızı gül tutku dolu aşklar için ideal bir çiçektir. Beyaz gül ise birlikteliğin başlarında sevginin utangaç halleri için gönderilebilecek ideal bir çiçektir. Sarı gül ise samimi duygularınızı iletmek için ideal bir elçidir.

Sevgiliye Orkide: Orkide zarafetin simgesidir. Beyaz ve narin yaprakları, uzun ince dallarıyla ihtişamlı bir görünüme sahiptir. Bakımı emek istediği için, aşkınıza emek vereceğinizin taahhüdü olarak gönderilebilir.

Sevgiliye Lilyum: Lilyum, zambakgiller ailesindendir. Doğallığın simgesidir. Yapmacıksız, dosdoğru bir ilişkinin mesajı ancak bu kadar güzel ifade edilebilir.

Çiçeklerin diline güvenin ve sevgililer günü çiçek gönderinizi hemen gerçekleştirin.