Müşteri Hizmetleri0216 521 50 92

Whatsapp0532 696 6356

Kız İsteme Çiçeği

İlk intiba önemlidir. Unutmayın, kız arkadaşınızla evliliğe karar verdiğiniz anda ailesi ile de bir birlikteliğe karar vermiş oluyorsunuz. Dolayısıyla kız isteme çiçeğinin önemi daha da artıyor. Bu önemli günde seçeceğiniz çiçekler ve adetleri de ayrı bir önem teşkil ediyor. Bu kadar seçeneğin arasından sizlere bir kaç tüyo vererek bir nebze de yardımcı olmaya çalışalım. 


Kız İsteme için Hangi Çiçek Alınır?

Genelde tercihler gülden yana kullanılmaktadır. Gülün de adedine göre anlamları vardır. 15 gül yeni başlayan aşkı ve sevgiyi ifade eder, eğer birbirinizi fazla tanımıyorsanız, gelin adayına bu mesajla ona olan aşkınızı ilan edebilirsiniz. 33 gül, hayatımın her anında sen olacaksın diyerek, evlilik yeminini en baştan yazmaya istekli bir görünüm sergiler. 41 gül ilişkinize nazar değmesin, mutlu bir beraberliğe adım atarken yolunuza engeller çıkmasın dileklerinize karşılık alınır. Önemli olan niyetinizdir bunu unutmayın. Gül, lilyum, kırçiçekleri.. hangi çiçek olursa olsun, ciddi bir niyetle çıktığınız bu yolda mutluluklar sizi takip edecektir.


Ataşehir Kız İsteme Çiçeği Siparişi

Eğer kız isteme evi Ataşehir'deyse o halde sizleri Ataşehir online çiçekçiniz Ataşehir Çiçekçilik'e bekliyoruz. Ataşehir isteme çiçeği siparişinizi oluşturmak için çiçek çeşitlerimize göz atın, gerisini çiçekçinize bırakın. Ataşehir isteme çiçeği gönderiniz belirttiğiniz günde sizlere ulaşır.