Müşteri Hizmetleri0216 521 50 92

Whatsapp0532 696 6356

Beylerbeyi Çiçekçi, Beylerbeyi Çiçek Siparişi

Beylerbeyi çiçekçiniz Açelya Çiçek, özel anlarınızda yanınızda. Zengin ürün çeşitleri, hızlı teslimatı ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet veren Açelya Çiçek, doğum günü, anneler günü, sevgililer günü gibi özel günleri daha özel hale getiriyor. Yeryüzünün tüm çiçekleri tabii ki güzeldir, ama onları özel yapan sunum tarzı ve zamanında teslim edilmesidir. İşte Açelya Çiçek bu hizmetleri eksiksiz yerine getirir.

Bayram günü, tatil günü, hafta sonu fark etmeksizin yılın 365 günü kesintisiz hizmet veren Açelya Çiçek ile Beylerbeyi çiçek siparişiniz aynı gün içerisinde adrese teslim edilir. Size de yalnızca www.acelyacicek.com internet adresinden Beylerbeyi çiçek gönderiminizi gerçekleştirmek kalır. Teslimat size SMS ile bildirilir ve günün en keyifli saatleri yaşanır.

Beylerbeyi'nde çiçekçi aramaya artık son verebilirsiniz. Beyberbeyi online çiçek siparişi ile Türkiye'nin neresinde olursanız olun, burada yaşayan sevdiklerinize çiçek gönderebilirsiniz. Yalnızca 60 dakikada servis edilen çiçek siparişiniz ile alışverişin kolaylığını yaşamak ve Beyberbeyine çiçek göndermek için vakit kaybetmeyin.

Toplam 520 Ürün Bulundu